Które preparaty będą nadawać się do redukcji zapachów w szambie?

Domowe oczyszczalnie i szamba, są w stanie generować bardzo intensywne oraz nieprzyjemne zapachy. W ofercie naszego sklepu, można znaleźć doskonałej jakości biopreparaty do szamba oraz produkt, o nazwie Biodenn K, który w doskonały sposób poradzi sobie z wszystkimi problemami.

Brzydkie zapachy są generowane przez dużą ilość osadów, wytworzonego amoniaku i siarkowodoru. Taki stan szamba lub oczyszczalni, może skutecznie spowodować obniżenie komfortu wszystkim mieszkańcom posesji.

Biodenn K gwarantuje szybkie i skuteczne działanie, które będzie satysfakcjonować wszystkich klientów. W jednym gramie produktu, znajduję się aż 2 miliardy bakterii, dzięki którym wszelkiego rodzaju osady, nie mają nawet szans!

Preparaty do oczyszczenia szamba, są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska, więc nie musimy się martwić, że w przypadku kontaktu ze skórą, będą one powodować jakiekolwiek nieprzyjemności, podrażnienia, czy nawet niebezpieczeństwo. Są one również odporne na chemię gospodarczą i poprawiają jakość wody w naszej oczyszczalni.