Jak często stosować bakterie do szamba?

Szambo, jest jednym z najtrudniejszych w utrzymaniu systemów kanalizacyjnych i gromadzących odpady domowe. Musimy liczyć się z tym, że trafia do niego wszystko, co spłukiwane jest przez nas w zlewie i ubikacji, więc będą to nie tylko fekalia, ale również resztki jedzenia, które trafią do zbiornika w czasie zmywania, Nie trzeba długo czekać na efekt, brzydki zapach pojawia się niesamowicie szybko i może powodować ogromny dyskomfort.

Biopreparaty, które znajdują się w naszej ofercie, nie tylko pozwolą na redukcję tego zapachu, ale również przeczyszczą system kanalizacji, dzięki czemu zapach który wydobywa się z rur, powinien w szybkim tempie zniknąć.

Początkowo zapach może wracać dość szybko, w końcu ciężko za pomocą kilku niewielkich tabletek, pozbyć się na stałe zapachu z bardzo dużych zbiorników. Regularne stosowanie preparatu, przynosi jednak bardzo szybko efekty, ponieważ już po kilku użyciach, zauważymy ogromną poprawę. Najlepszym rozwiązaniem, jest stosowanie ich w odstępie dwóch tygodni, lub według zaleceń producenta.