Ile zaoszczędze korzystając z biopreparatów?

Wszystko zależy od tego, jakie posiadają Państwo potrzeby i w jakim stanie, znajduje się obiekt do którego planowany jest zakup biopreparatów w naszym sklepie. Biopreparaty do ścieków, często są mylone z syntetycznymi i szkodliwymi produktami w pełni syntetycznymi, które mogą być nie tylko o wiele mniej skuteczne, ale również będą niebezpieczne w użytkowaniu.

Oferowany przez nas proszek do szamb, dysponujemy dwoma doskonałymi producentami, którzy gwarantują swoim klientom bezpieczeństwo i niezawodność. Są to produkty Sanidenn i Biodenn-K. Cechują się one zwalczaniem nieprzyjemnych zapachów, które mogą być bardzo niekomfortowe, minimalizują odkładanie osadów dennych oraz redukują tłucze, dzięki czemu udrażniają również rury kanalizacyjne.

Preparaty do oczek wodnych, wydłużą maksymalnie okres w którym będzie trzeba je czyścić, dzięki czemu można zaoszczędzić bardzo dużą ilość pieniędzy, na zamawianiu usług zewnętrznych firm czyszczących. Preparaty tego typu, można spokojnie wykorzystywać w akwenach pływackich, dzięki czemu utrzymanie czystości i higieny samego basenu, będzie o wiele łatwiejsze.

Dysponujemy również produktami, które pozwolą na dużo szybsze kompostowanie odpadów, nie tracąc przy tym ich wartości, które jak wiadomo, mają ogromne znaczenie dla roślin. Neutralizują one również nieprzyjemny zapach nawozu, dzięki czemu nie będziemy musieli się obawiać, że wpłynie to na komfort produkowania przez nas kompostu w okolicy domu, działki, czy chociażby sąsiedztwa.