FUNGSAN C – jakość naturalnych środków uprawnych

Wyjałowienie gleby jest ogromnym problemem, który niezwykle często występuje podczas masowych upraw rolnych. Powodem takiego stanu rzeczy, jest niezwykle duża ilość czynników i należą do nich m.in. zabiegi fungicydowe.

Osłabiona fylosfera może prowadzić do zmniejszonej odporności upraw na grzyby i pleśń, które potrafią być naprawdę oporne – wykorzystanie odpowiednich preparatów jest w takim wypadku niezbędne. Doskonałym przykładem jest między innymi FUNGSAN C, który poradzi sobie z problemem!

Fylosfera posiada w swoim składzie elementy, które bronią się przed grzybami i pleśnią. Wielokrotność upraw, może spowodować wyjałowienie gleby z tych mikroorganizmów, wytwarzających metabolity. W takich sytuacjach wsparcie FUNGSAN C jest niezastąpione, ponieważ jest to profesjonalny środek, wspierający zabiegi fungicydowe.

Wielu rolników, może obawiać się stosowania preparatów naturalnego pochodzenia, ponieważ w dalszym ciągu panuje niesłuszna opinia, że nie są one w pełni wystarczające. Wieloletnie badania pokazały, że nie tylko są one tak skuteczne, jak ich syntetyczne zamienniki, ale również są o wiele zdrowsze dla gleby i finalnego produktu.

Pamiętajcie! Biopreparaty nie służą tylko do szamba, bakterie mają o wiele więcej zastosowań!

FUNGSAN C może okazać się przydatny w walce z wieloma patogenami. Należą do nich m.in.:

  • Rdza jęczmienna, brunatna, źdźbłowa,
  • fuzarioza liści,
  • szara pleśń,
  • czerń krzyżowych.

I wiele innych, które mogą spowodować ogromne szkody w czasie uprawy roślin!