Czy preparaty w Państwa ofercie są naturalne?

Cała nasza oferta, skierowana jest dla klientów którzy cenią sobie naturalność i pochodzenie biologiczne, wykorzystywanych przez siebie środków poprawiających komfort codziennego życia. Produkty które znajdują się w naszym sklepie, nie stanowią zupełnie żadnego zagrożenia dla środowiska, zwierząt i ludzi.

Nie oznacza to jednak, że stosowanie preparatów w sposób niepoprawny, nie będzie wywoływać żadnych niepożądanych skutków. O ile oczyszczanie wód, nie wymaga nawet wstrzymania eksploatacji i wykorzystania obiektu, tak preparaty do czyszczenia szamba, lub wykorzystywane do kompostowania, mogą powodować pylenie przy niewłaściwym zastosowaniu, które swoją drogą będzie wywoływać u niektórych osób alergię i podrażnienia.

Kontakt z biologicznymi preparatem nie jest jednak groźny, więc kontakt ze skórą, wymagać będzie jedynie przemycia danego miejsca dużą ilością wody. Natomiast w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, kontakt z lekarzem i zastosowanie delikatnych maści, wyklucza wszelki dyskomfort.