Z czego produkowane są Państwa preparaty?

Oferta naszego sklepu, składa się jedynie z biopreparatów, które nie są szkodliwe dla ludzi, zwierząt i otoczenia, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję z wybranych produktów i bezpieczeństwo użytkowania. W ofercie można znaleźć substancje, które nie tylko pozwolą utrzymać zbiorniki wodne, oczyszczalnie i szamba w jak najlepszej kondycji przez bardzo długi czas, znajdą Państwu również produkty dzięki którym można pozbyć się brzydkich zapachów z kanalizacji, lub skrócić czas kompostowania odpadów, nie tracąc przy tym ich wartości odżywczych.

Preparaty do oczek, są produkowane z szczepów bakterii psychrofilowych i psychrotrofowych, dzięki czemu doskonale nadają się również do obiektów pływackich, z którymi osoby trzecie, posiadają bardzo bliski kontakt. Można je stosować bez żadnych obaw, o jakiekolwiek zatrucie, lub problemy zdrowotne.

bakterie tlenowe do oczyszczalni i biopreparaty do ścieków, są banalnie proste w użyciu, ponieważ nie musimy mieć nawet bliskiego kontaktu z zawartością oczyszczalni czy szamba, wystarczy umieścić proszek lub tabletki w toalecie i spuścić wodę. W ten sposób, pozbędą się Państwo brzydkich zapachów, czyszcząc tym samym cały system kanalizacji.

Oferujemy również preparaty do kompostownika, które zostały wyprodukowane przez renomowaną firmę Novesan. Naturalny nawóz nie tylko szybciej zostanie wyprodukowany, ale również będzie posiadał o wiele słabszy zapach oraz będzie bogatszy w wartości odżywcze, co finalnie przełoży się na jakość plonów z upraw.