W jaki sposób, uda mi się poprawić stan roślin i gleby, za pomocą waszych preparatów?

Przywrócenie odpowiedniego stanu gleby, to bardzo ciężkie zadanie dla wszystkich ogrodników i rolników, w końcu z czasem staje się ona wyjałowiona, co może powodować problemy z uprawami. Stosowanie nawozów nie zawsze jest proste i bezpieczne, ponieważ może finalnie doprowadzić do przenawożenia, co skutkować będzie chociażby stratą wszystkich plonów. Nie są one również, zawsze w pełni organiczne i bezpieczne, więc mogą powodować problemy i szkody w późniejszym okresie czasu.

Biopreparaty, które znajdują się w naszej ofercie, to w pełni naturalne środki, które w żadnym wypadku nie zagrażają ludziom, zwierzętom, roślinom i glebie. Można śmiało je stosować zarówno w przypadku dużych polnych upraw, jak i przydomowych ogródkach.

Fostbakt, to produkt mający na celu, uwolnienie przyswajalnego fosforu, ze znajdującego się w glebie fosforanu wapnia, który jest nieprzyswajalny przez rośliny.

Dzięki środkowi o nazwie Recultiv, każdy bez problemu przywróci mikrobiologiczną równowagę gleby, dzięki czemu będzie ona w dużo lepszej kondycji!