Probiotyki dla zwierząt, czyli zdrowie pupili domowych i nie tylko

Biopreparaty do ścieków, szamba i oczyszczalni zadomowiły się w naszych sercach już dawno. Ekologiczna hodowla kwiatów na tarasach i w altankach lub owoców oraz warzyw w ogródkach, sadach, lub szklarniach to coś, co pozwala poprawić jakość życia każdego z nas.

Czy wiesz, że zarówno domowe czworonogi, jak i zwierzęta hodowlane mogą korzystać z oferty biopreparatów? Ich stan zdrowia jest równie ważny, więc zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą probiotyków dla drobiu, trzody chlewnej i pupili domowych.
Probiotyki dla poprawnej pracy organizmu
Nawożąc glebę w ogrodzie lub sadzie z pomocą kompostu, który powstał dzięki wykorzystaniu takich środków jak naturalne preparaty do kompostownika, można podnieść jakość swoich ekologicznych produktów. Identycznie jest ze zwierzętami hodowlanymi, których jakość mięsa jest zależna od przyjmowanego pokarmu, odbytych chorób i tego, w jakich warunkach mogły się rozwijać. Stosując probiotyki dla trzody chlewnej lub hodowlanego drobiu z wolnego wybiegu, można poprawić pracę układu pokarmowego i trawiennego, dzięki czemu wszystkie makro i mikro elementy, będą przyjmować się lepiej.

Ze zwierzętami domowymi jest podobnie. Dzięki wykorzystaniu probiotyków, czworonogi będą czuły się dobrze i ich zdrowiu nie będą zagrażać choroby w tak dużym stopniu – co przełoży się również na ich samopoczucie.

Biopreparaty to nie tylko bakterie nitryfikacyjne do oczka i tabletki do oczyszczania szamba, ich zastosowanie jest o wiele większe, a skoro są takie możliwości poprawy jakości swojego życia, to należy z nich korzystać.