FUNGSAN F, czym różni się od FUNGSAN C?

Porównując ze sobą FUNGSAN F i FUNGSAN C, można doświadczyć, że producent zaprezentował dwa identyczne produkty, służące do takich czynności jak zabiegi fungicydowe. Jednak jest wiele różnic, które dzielą te dwa preparaty i są stosowane w dwóch, zupełnie innych przypadkach.

Posiadają jednak wiele wspólnych cech, a najważniejszą z nich jest fakt, że są to naturalne biopreparaty wysokiej jakości. Stosowanie takich środków, gwarantuje ekologiczne podejście do upraw i dużo zdrowszy produkt finalny!

Biopreparaty kojarzą się większości osób, z takimi produktami jak proszek do szamb, czy środki wspomagające oczyszczanie wód – podważając tym samym jakość naturalnych preparatów. Jest to niezwykle niesłuszny osąd, ponieważ są one nie tylko tak samo skuteczne, ale również pozytywnie wpływają na mikroorganizmy, stan gleby i jakość plonów – dzięki nim, można powiedzieć o ekologicznej uprawie roślin.

Jakie są różnice?

FUNGSN F stosowany jest do upraw pod osłonami, natomiast FUNGSAN C wykorzystywany jest na wolnej powierzchni i upraw polowych.

Te dwa biopreparaty nie tylko nadają się dla zawodowych rolników, ale również sprawdzą się w przydomowych szklarniach i niewielkich ogródkach. Uprawiając rośliny na jednym, niewielkim kawałku ziemi (niezależnie czy osłonowo, czy nie), gleba w końcu stanie się wyjałowiona i będzie trzeba ją wspierać, by nie pojawiły się żadne grzyby i pleśń. Dbając o jakość upraw, należy postawić na stosowane środki ochronne, wybierając te najlepsze dla nas samych!