Ekologiczne znaczy modne – bądź trendy!

Troszczysz się o środowisko i zawsze wybierasz produkty, które oznaczone są znakiem BIO lub EKO? W takim razie nasza oferta powinna być dla Ciebie satysfakcjonująca. Przedstawimy Ci dziś sposób na to, by zarówno Twoje gospodarstwo było maksymalnie ekologiczne, jak i mieszkanie w bloku.

Oczywiście omówimy biopreparaty do oczyszczania ścieków i preparaty do kanalizacji, które pewnie nie są Wam obce. Powiemy także o środkach do zbiorników wodnych i kompostu. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i wydajność

Kiedy w swoim domu przechowujesz chemiczne preparaty i syntetyczne zamienniki, możesz być pewien, że ich obecność nie jest obojętna na Twój stan zdrowia. Należy więc trzymać je w piwnicy, garażu lub na strychu, gdzie domownicy stosunkowo rzadko przebywają lub wizyty trwają maksymalnie krótko. Żeby się w tym upewnić, wystarczy spojrzeć na etykiety z ostrzeżeniami. Zazwyczaj znajdziecie tam informacje o silnie trujących i żrących właściwościach.

Naturalne preparaty do szamb, oczyszczalni, kanalizacji i ścieków to nic innego, jak szczepy naturalnych bakterii. Jeśli środek będzie mieć kontakt z Waszą skórą, to w najgorszym wypadku dojdzie do zaczerwienienia, które będzie spowodowane reakcją alergiczną.

W ofercie znajdziesz również preparaty do kompostownika, które sprawią, że Twój naturalny nawóz będzie zawierać w sobie dużo więcej wartości odżywczych. Wyrzuć więc trujące zamienniki, które nie służą domownikom, zwierzętom i Twojemu otoczeniu – bądź przede wszystkim zdrowy i przy okazji modny.