Czy szambo jest opłacalne?

Budując lub remontując dom, zawsze mamy dwie drogi wyjścia, jeśli chodzi o odprowadzenie kanalizacji. Jedną z nich jest przydomowa oczyszczalnia ścieków, lub w dalszym ciągu popularne szambo. Warto zastanowić się nad tym, co będzie dla nas wygodniejsze w użytkowaniu i który system, pozwoli nam zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Szambo jest przede wszystkim tanim systemem kanalizacyjnym, jeśli chodzi o budowę, jednak problem może pojawić się w przypadku użytkowania, gdyż będziemy musieli stosować preparaty do szamb, w dużo większej ilości, niż ma to miejsce w przypadku oczyszczalni.

Szambo może powodować jednak o wiele większą ilość nieprzyjemnych zapachów i przede wszystkim, co jakiś czas należy je opróżniać przy pomocy profesjonalnych firm wypompujących zanieczyszczenia. Możemy zminimalizować nieprzyjemne doznania zapachowe, przy użyciu odpowiednich preparatów do szamb, które można znaleźć w ofercie sklepu.

W naszym sklepie, można znaleźć bardzo ciekawe preparaty do szamb, w zależności jaka forma jest dla Państwa o wiele wygodniejsza w aplikacji. Tabletki do czyszczenia szamba, wystarczy wrzucić do ubikacji i spuścić wodę, w ten sposób oczyszczone zostaną również rury naszej kanalizacji. Są one w pełni bezpieczne dla otoczenia, roślin, zwierząt i nas samych, więc podczas kontaktu ze skórą, wystarczy przemyć skórę dużą ilością ciepłą wody. Jeśli dojdzie do kontaktu z okiem, podczas połknięcia środku, lub nawet w przypadku wystąpienia alergii, należy skontaktować się z lekarzem.