Czy Państwa produkty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska?

W przypadku produktów stosowanych do oczek wodnych i reszty zbiorników, nie trzeba w żadnym wypadku martwić się o jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Wszystkie tego typu produkty, są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Nie trzeba również wstrzymywać eksploatacji obiektu, na okres czasu czyszczenia, ponieważ preparaty nie wpływają negatywnie na żadne żyjące organizmy i roślinność. Są to doskonałe produkty dla wszystkich baz wypoczynkowych, obiektów rybackich i sportowych zbiorników wodnych, które są stale wykorzystane przez innych.

Wszystkie preparaty znajdujące się w naszej ofercie, są w pełni biologiczne i naturalne, nie stosujemy żadnych inwazyjnych i chemicznych środków.

Preparaty do szamb, służące do likwidacji zanieczyszczeń, osadów, biopreparaty do oczyszczalni ścieków, lub redukcji tłuszczów, mogą powodować podrażnienia w przypadku niewłaściwego wykorzystania. Podczas jakiegokolwiek kontaktu ze skórą, jamą ustną, drogami oddechowymi lub oczami, powinniśmy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.