Coś nowego do szamba lub oczyszczalni? Pillbakt!

Rynek biopreparatów cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki temu co sezon, pojawiają się nowe produkty, które reprezentują innowacyjne rozwiązania i większe możliwości. Doskonałym przykładem są tabletki do czyszczenia szamba o nazwie Pillbakt! Ich wykorzystanie jest w pełni bezpieczne, szybkie i przede wszystkim wygodne, więc czego chcieć więcej, jeśli już szuka się odpowiedniego produktu do tak istotnych czynności, jakim jest czyszczenie kanalizacji.

W czym pomaga Pillbakt?

Czy często zdarza się, że rury w twoim gospodarstwie są niedrożne? Z kanalizacji wydobywa się nieprzyjemny aromat? No to są tylko i wyłącznie odczuwalne zmiany po wykorzystaniu takich narzędzi jak preparaty do szamb biologicznego pochodzenia. Pillbakt upłynnia również osady denne, redukuje kożuchy powierzchniowe i degraduje wszystkie szkodliwe substancje, powstające w czasie eksploatacji zbiornika.

Sposób użycia i wykorzystanie

Bakterie do szamb Pillbakt to opakowanie 40 tabletek, które aplikuje się przez toaletę. W skrócie.. Wystarczy umieścić odpowiednią ilość środka w muszli i spuścić wodę. Jedna tabletka wystarczy na okres 7 dni i stosuje się ją na 2m3 zbiornika.

Jak wygląda to w praktyce?

Średniej wielkości 4 osobowa rodzina, zużywa około 500 litrów wody dziennie, wliczając w to korzystanie z ubikacji, zmywanie i codzienny prysznic. Biorąc pod uwagę częste opróżniania zbiornika co 10 dni, to powinien wynosić on około 6m3. Oznacza to, że co tydzień należy wrzucić około 3 tabletek, więc jedno opakowanie produkty, spokojnie wystarczy na okres około 3 miesięcy.