Akwesan – Wszystko na temat oczek wodnych!

Posiadając na swojej posiadłości zbiornik wodny, musisz zadbać o to, by zawsze był w pełni zadbany. Wybierając odpowiednie preparaty do oczek wodnych, należy brać pod uwagę wiele czynników. Najważniejszym z nich, jest bezpieczeństwo użytkowania. Biopreparaty oferowane w naszej ofercie, z pewnością są odpowiednim produktem, który spełni oczekiwania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Akwesan to wspaniały środek, ceniony przez wszystkich użytkowników.

Oczyszczanie wód nie musi oznaczać wyłączenie zbiornika z użytku, ponieważ decydując się na Akwesan, posiadają Państwo pewność, że jest on w pełni organiczny i nie trzeba wstrzymywać użytkowania obiektu. Doskonale nadaje się również do basenów pływackich, więc jeśli ktoś ma utrudniony system wymiany wody, jest to najlepszy sposób by pozbyć się osadów dennych, nieprzyjemnych zapachów i zredukować poziom chlorofilu. Poprawia on również klarowność wody, dzięki czemu w przypadku zbiorników z rybami, będą one wyglądać na czyste i zadbane.

Czym jest Akwesan?

Jeśli nasi klienci chcą znaleźć szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas środków, to preparaty do oczek wodnych, są wyprodukowane z mikrobiologicznych szczepów bakterii psychrofilowych i psychrotropowych. Dzięki którym nie są szkodliwe dla zwierząt, roślinności, gleby i ludzi.

Zachowanie równowagi biologicznej w sztucznym zbiorniku zamkniętym, nie należy do prostych zadań, jednak jest możliwe i wykonalne przy użyciu odpowiednich narzędzi.